#4Gallia, Red Star Line
Een lot van 15 stuks verzilverd metaal bestaande uit een vaasje en een suikerstrooier gemerkt Gallia, 2 lepels gemerkt Red Star Line en 11 bestekleggertjes in de vorm van dieren.
#422
#54Luc Van TolhuyzenPeriod: 1949 - 2019
“Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd L. Van Tolhuyzen en gedateerd ‘69.
#192Hendrick VaderPeriod: 1928 - 1997
“Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.
#719
Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#89Staf BeertenPeriod: 1930-2019
“Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#69
#293Giant
Een racefiets, Giant, grijs, 27 versnellingen, maat 60.
#92Josef SteinerPeriod: 1910-1981
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, in ovalen kader. Onderaan gesigneerd.
#193
Een metalen Afghaanse Pulwar sabel.
A metal Afghan Pulwar sword.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#679
Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#77Hergé
“Les Aventures de Tintin”, een lot van 4 albums, Hardcover, bestaande uit: Le Lotus Bleu, 1946, Au Pais De L’or Noir, 1950 (naam geschreven op de kaft), On A Marché Sur La Lune, 1954 (geschreven op de eerste pagina) en Les Cigares Du Pharaon (een lijn met viltstift op de kaft).
"The Adventures of Tintin", a lot of 4 albums, Hardcover, consisting of: The Blue Lotus, 1946, Land of Black Gold, 1950 (name written on the cover), Explorers on the Moon, 1954 (written on the first page) and Cigars of the Pharaoh (a line with felt-tip pen on the cover).No longer availableEstimate: € 120 / 180