#349Jalan Tun H.S. Lee“Gevel met vrouw.” Litho op papier. Genummerd 83/200, Kuala Lumpur, Buiten de plaat gesigneerd.
"Facade with woman." Lithograph on paper. Numbered 83/200, Kuala Lumpur, Signed outside of the plate.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Simone Leconte“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#377Een grote Afrikaanse bolvormige kruik in terracotta.
A large African spherical terracotta jar.No longer availableDim. h 43 x Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#702Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
A lot of 21 assorted Artis Historia books mainly focused on science and nature themes.No longer availableEstimate: € 30 / 60