Similar lots by type
-
#142Nicole Halsberghe
“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#251
Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.
Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 13 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#192W. Van Ryswyck
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60/100 -
#258Panthère de Cartier, France
Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.
Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#274
Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 15/25 -
#223Edward Van MieghemPeriod: 1915 - 2006
“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20/30 -
#150
“Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30/40 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#169Nicole Halsberghe
“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#254
Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.
Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45/50 -
#250
Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#257
Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#262
Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#282
Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#293
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een koppel, een koets en een Madonna met kind.
Lot en porcelaine et biscuit, composé d'un couple, d'un carrosse et d'une Vierge à l'enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 - 33 cmEstimate: € 25/35 -
#277
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30/35 -
#149
“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.
Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 15 x 15 x 6 cmEstimate: € 35/45 -
#243
Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.
Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#268
Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#141
Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 cm - 10 cm
Other lots in this auction
-
#177
Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1510.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#284Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#12
Een recente vaas in Chinees porselein.
Un vase récent en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 20/25 -
#96Yashica
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/80 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#170
Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25/45