Similar lots by type
-
#416MeissenEen gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#255Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#793Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#791Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.
Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#10Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#145Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#115Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250 / 300 -
#315Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#402Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#622Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#406Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.
Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130 -
#798Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#787Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#26Dupont en ImpactTwee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#160Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150 / 250 -
#426Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200 / 300 -
#503“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#191A. Carrier Belleuse“Liseuse”. Bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 420 / 500 -
#201Antonin Mercié“David vainqueur”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gieterijmerk van F. Barbedienne en Collas-stempel.
“David vainqueur”. Sculpture en bronze à patine foncée. Marque de la fonderie de Barbédienne et cachet de Collas.No longer availableDim. H 72 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#666Een eikenhouten Spaanse kist, versierd met gestoken geometrische motieven. XVIIde eeuw. Slijtage.
Coffre en chêne décoré de motifs géométriques sculptés. Espagne, XVIIe siècle. Usures.No longer availableDim. 170 x 86 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#835Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.
Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#751SwarovskiTwee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#418Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#383Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.
Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#68Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#616Een kabinet van mahoniehoutfineer. De binnenkant naar de XVIIe eeuw met twaalf laden en een centraal deurtje met barokke schilderingen op goud achter glas (enkele beschadigd). De binnenkant van de paneeldeuren beschilderd met voorstellingen van de ten hemelopneming van Maria en Henoch. Sletig. Op een meubel met twee deuren in gefineerd mahoniehout uit de XIXde eeuw (versleten).
Cabinet en placage. L’intérieur d’après le XVIIe siècle avec douze tiroirs entourant une petite porte centrale. Décoration baroque dorée en églomisé (quelques dégâts). Deux portes pleines, l’intérieur décoré de peintures représentant l’Assomption et Henoch, placé au ciel. Sur un meuble à deux portes en placage d’acajou du XIXe siècle (usé).No longer availableDim. 156 x 102 x 40 cmEstimate: € 500 / 600

