Similar lots by type
-
#315Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#255Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#26Dupont en ImpactTwee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#416MeissenEen gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#798Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#426Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#402Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#622Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#791Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.
Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130 -
#115Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#145Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#125Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250 / 300 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#10Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#406Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.
Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150 / 250 -
#787Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#793Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#500Moschino en Daniel HechterTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#399Een ovale kader in Lodewijk XVI-stijl van verguld hout en gips.
Cadre ovale de style Louis XVI en bois et plâtre doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40a / 60 -
#458Swarovski“Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.
“Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#730Lucien Van De Velde“Scheldearm “Driegoten””. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Bras de l’Escaut Les Driegoten”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 85 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#118Een paar wandlichten van koper en kristal.
Une paire d’appliques en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#579Katsushika HokusaiPeriod: 1760-1849“Koppel met een tamme aap”. Ronde surimono, ingekleurd.
“Couple au singe apprivoisé”. Surimono rond. Coloré.No longer availableDim. Ø 14,5 cmEstimate: € 380 / 450 -
#2“Dame voor een classicistisch gebouw”. Fragment van een groter werk. Olieverf op paneel. Manco’s en verticale barst over de gehele lengte. Gerestaureerd. XIXde eeuw.
“Femme devant un bâtiment classique”. Fragment d’un oeuvre plus grand. Huile sur panneau. Manquants et fissure verticale. Restaurations. XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#187Louis VuittonEen handtas. Model Bedford. Gemerkt en gemonogrameerd Vernis.
Sac à main modèle Bedford. Marque et monogrammé vernis.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#44Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#671“Zittend naakt”. Een beeldje van donker gepatineerd brons.
“Nu assis”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#485Christian Dior“Dune”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml met bijpassende sjaal.
“Dune”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml avec châle assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#232Van der Straeten“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 100 / 150

