Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theepot van cloisonne op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.

Een theepot van cloisonné op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.

Théière en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais d’époque Meiji.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2710150573.
Categories: Aziatisch, Koper, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #666

    Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.

    Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #650

    “Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.

    “Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #705

    Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #720

    Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.

    Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #166

    Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.

    Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 240 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #16

    Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #216

    Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.

    Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #206

    Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.

    Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #646

    Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.

    Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.

    Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #727

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #747

    Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.

    Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #770

    Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.

    Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #415

    Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.

    Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.

    Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #402

    Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.

    Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #635

    Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #745

    Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.

    Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #470

    Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 29,5 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #728

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #715

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #22

    Hallmeubeltje van ingelegd eikenhout met bovenaan een deurtje en onderaan drie laden. Art nouveauperiode, omstreeks 1900.

    Meuble de vestibule en chêne incrusté. Le dessus ouvrant à une petite porte, le bas à trois tiroirs. Période art nouveau, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #235

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #210
    Omega Seamaster Quartz

    Een herenhorloge van roestvrij staal.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #130

    Een 18 karaats geel gouden zegelring.

    Chevalière en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 9,64 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.

    Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.
    No longer available
    Dim. 111 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    L. Janssen

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1927.

    “Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1927 au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #739
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.

    “La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #237

    Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.

    Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Een Chinese pot van blauw en wit porselein. Deksel ontbreekt. XIXe eeuw.

    Pot chinois en porcelaine bleue et blanche. Couvercle manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #648

    Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.

    Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #127

    Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.

    Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 72 g
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More