Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

Online only
Dim. h: 32 cm
SKU: 0104190056.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #56
Estimate: € 20 / 25

  • #77

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #151
    W. Farynhor

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #30

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    Online only
    Estimate: € 90 / 100
  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #302

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Etienne Hellinckx

    “Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    Online only
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #256

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    Online only
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #135

    Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.

    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00