Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een thibetaanse theepot van verzilverd brons.
Een thibetaanse theepot van verzilverd brons.
Een thibetaanse theepot van verzilverd brons.
Een thibetaanse theepot van verzilverd brons.

Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.

Théière en bronze argenté. Tibet.
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2609170537.
Categories: Aziatisch, Verzilverd.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #661

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.

    Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #731

    Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.

    Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.

    Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.
    No longer available
    Dim. l: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #728

    Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #441

    Een Chinese scepter van verzilverd metaal.

    Sceptre chinois en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.

    “Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #19
    Topazio Casquinha

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, bovenaan versierd met een rand van druiventrossen. Gemerkt.

    Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 48,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #668

    Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.

    Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #558

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.

    Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #563

    Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.

    Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.
    No longer available
    Dim. l: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een zittende Boeddha van gepolierd en gegoten steengoed met een erotische scène onderaan.

    Bouddha assis en grès moulé et poli, le bas avec une scène érotique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel op een dienblad, kommetjes, lepeltjes en ander bestek, enz. We voegen er een zilveren servetring van Delheid aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, des bols, des cuillères et des couverts, ainsi qu’un anneau de serviette par Delheid.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #727

    Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #299

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.

    Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    Samalens

    “Relique ancestrale”. Een blend van 15 jaar oude armagnac in speciale verzamelaarsuitvoering. Glazen fles met tin in houten box.

    “Relique ancestrale.” Assemblage de vieux armagnac de 15 ans dans une édition de collection. Monture de la bouteille en étain et dans une boîte en bois.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 120
  • #792
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.

    Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.
    No longer available
    Dim. 96 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #351

    Een 128-delig bestekgarnituur van verzilverd metaal in ménagère. Eén koffielepel en een dessertvork manco.

    Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #41

    Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.

    Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #388

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #349
    Becquet

    Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.

    Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #380

    Twee oude zakhorloges, waarbij een Rosskopf & Co. Kast testen op zilver.

    Deux montres à gousset, dont une Rosskopf & Co.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #21

    Een gedeelte koffieservies van wit porselein met vergulde rand. Arzberg en Limoges.

    Partie de service à café en porcelaine blanche au bord doré. Arzberg et Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 40
  • #344

    Een lamp en een sierterrine van kobaltblauw porselein met koperen monturen naar het Sèvresporselein.

    Une lampe et une terrine décorative en porcelaine bleue cobalt aux montures en cuivre d’après les exemples de Sèvres.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More