Similar lots by type
-
#282Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Nicole Halsberghe“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#251Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.
Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Edward Van MieghemPeriod: 1915 - 2006“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#150“Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136“Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
"Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 32 cm x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#149“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.
Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#252Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.
Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 x 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#258Panthère de Cartier, FranceEen parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.
Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Nicole Halsberghe“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135“Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
"Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 11 cm x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#268Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cm - 10 cm -
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#250Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#284Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287Een reeks van zes Chinees porseleinen onderborden met Cantondecors. Onderaan gemerkt.
Suite de six assiettes basses en porcelaine de Chine à décors de Canton. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#272Lot met bronzen penning van Expo 58, een speld met Engelse geldstukken en een zilveren geldstuk van 250 BEF en een herdenkingspenning Albert I en Elisabeth.
Lot comprenant une médaille de l’Expo 1958, une épingle aux pièces anglaises et une pièce en argent de 250 BEF, ainsi qu’une médaille d’Albert I et Elisabeth.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#140Nicole HalsbergheTwee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60

