#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#153Giuseppe Armani CapodimonteEen vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#40Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#216Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#246Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30