Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.

Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.

Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.
Dim. h: 41 cm
SKU: 0202210041.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 45 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #439
    F***

    “Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #23

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het handvat.

    Une cruche couverte en étain, décorée de glands sur la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #442
    Utagawa Hiroshige

    “Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.

    Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #491

    Een bronzen paardje naar voorbeeld uit de T’angperiode.

    Un cheval de bronze d'après un exemple de la période T'ang.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.

    Tapis en laine tissé à la machine avec décor de chevaux et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 335 x 248 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm; h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.

    Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    Capodimonte

    “Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.

    Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #303
    Flygsfors

    “Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.

    " Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #26
    Harry

    “Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.

    ”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.

    Vierge à l'enfant baroque. Bois sculpté. Main droite endommagée.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #275

    Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More