Other lots in this auction
-
#309Goebel, Germany“De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.
Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#349Jan Cels“Veenlandschap”. Olieverf op doek (achter glas). Gesigneerd.
Paysage de fagne . Huile sur toile (sous verre). Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12Een lot verschillende medailles van de Wereldoorlog 14 - 18. In originele doosjes.
Un lot de médailles différentes de la Seconde Guerre mondiale 14 - 18. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#102P. Plaeting“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350 -
#576Een ceremonieel Afrikaans houten beeld in de vorm van een dier.
Statue cérémonielle africaine en forme d’animal en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#531Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#551Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#212Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.
Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#399Edith Van LeckwijckPeriod: 1899 - 1987“Marine”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
Marine . Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#564Sulac (Lucien Calus)“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100

