#548Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
#218Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#125Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#569Een buikvaas van Celadonporselein.
#364Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#249“Evangelistos, de boodschap aan Maria”. Een handgeschilderd icoon. Evenal een kleine triptiek met Sint-Joris en de Draak. Recent werk.
Evangelistos, l’Annonciation”. Icône peinte à la main. Ainsi qu’un petit triptyque représentant Saint-Georges et le Dragon. Travail récent.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369“Femme dans le jardin”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Femme dans le jardin . Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 70 -
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 5000 -
Un bracelet en or rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 2,02 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#437Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bronze.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350