#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#213Period:“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
#44518 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.
18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#272Brombeek“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
#14Een vintage barspiegel.
#7Een inktstel van meerkleurig aardewerk van Rouen. dekseltjes intact.
#42“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.
#104Hans Lenteman“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqués.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 140