#412Armand Jamar“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
L'enfer . Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#54Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#418“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#102P. Plaeting“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Kleine zesladenkast in Napoléon III stijl. Mooie fineer en koperen beslag. Marmeren blad.
Petite commode à six tiroirs de style Napoléon III. Beau placage et garnitures en laiton. Tablette en marbre.No longer availableDim. 107 x 63 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#192Léon DansaertPeriod: 1830 - 1909“Huiselijk geluk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le bonheur domestique . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#5401 gouden munt van 1 Dukaat met beeldenaar van Frans-Josef. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije 1915.
1 pièce d'or du 1 Ducat avec le sculpteur de Frans-Josef. Au 986/1000. Autriche-Hongrie 1915.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#173“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
#187Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.
#24“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20 / 40