Other lots in this auction
-
#532
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
Port de pêche . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300/400 -
#215
Een 18 K geelgouden broche met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale opaal (gebarsten).
Une broche en or jaune 18 carats avec un diamant taille ancienne en argent, sertie d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et une opale centrale. (Fissurée).No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 100/120 -
#352
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#700
Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#480
1 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.
1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700/4000 -
#602
“Firenze”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Florence . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#322
Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#529Colben
“Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Cheval en rouge . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 102 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#145
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,56 ct. FSI et de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1000/1200 -
#614
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
Un cheval en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#21
Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd).
Un télescope marin extensible en laiton avec garniture en cuir. (Cuir endommagé).No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een Chinese wijze van metaal met tekens op de rug.
Une manière chinoise de métal avec des caractères au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/100