#771
Een pompoenvormig theepotje van tin, getooid met een heraldische leeuw en een tweede cilindervormige met de tuit in de vorm van een slang. XIXe eeuw. Eerste met tinpest.
Théière de forme citrouille en étain surmontée d’un petit lion héraldique et théière cylindrique au bec en forme de serpent. XIXe siècle. La première aux traces de peste de l’étain.No longer availableDim. h: 21 & 12 cmEstimate: € 40/60
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#763
“Jongen en meisje onder boom”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#149Theo De Cooremeter
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30/40 -
#707
“Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
#388A. Darimont
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#756
Een rustbed van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met oranje bekleding en drie kussens.
Lit de repos en bois à patine blanche de style Louis XVI. Recouvert de tissu orange et avec trois coussins.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 120/200 -
#541Simon & Halbig
Pop. Gemerkt: Germany/Heinrich Handwerck/ Simon & Halbig. Hoofd van porselein, halfopen mond met vier tandjes, bruine slaapogen. Omstreeks 1900. Mooie jurk met borduur-en kantwerk. Op statief.
#338Val St. Lambert
Een lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#63
Plafonnière met geslepen glazen coupe.
#175
Lot de bijoux en ivoire comprenant e.a. des bracelets, des colliers, des broches et des bagues.No longer availableEstimate: € 150/250