Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
H. S.T. Lerche

Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.

A pewter jug with floral decoration, butterflies, and putti in relief (repair to the spout). Signed on top of the handle.
Dim. h 23 cm
SKU: 2409240431.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #387

    Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.

    A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.
    No longer available
    Dim. 14 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #173
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.

    "D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #271
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #75

    Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.

    An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.
    No longer available
    Dim. 43 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #414

    Een icoon met voorstelling van St. Nicolaas. 19de eeuw.

    An icon depicting St. Nicholas. 19th century.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #421

    Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.

    A pair of 2 lidded vases in porcelain with a Chinese floral design and shields with lions.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.

    A figurine of a standing figure sculpted from volcanic stone, in Precolumbian style.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #297
    Meopta, Zenit

    Een lot van 2 analoge fototoestellen bestaande uit een Meopta Flexaret IV Twin Lens en een Zenit-E met Helios 44-2 lens.

    A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Jacob Akkersdyk
    Period: 1815 - 1862

    “Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.

    "On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #175

    Vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.

    A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.
    No longer available
    Dim. 270 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #593

    Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.

    A Chinese porcelain tureen with lid. Blue and white decorated with foo-dog on top.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More