Een tinnen vide poche in de vorm van een pladijs en een krab. Met de afbeelding van een boot en mount Fuji in de kom.

Een tinnen vide poche in de vorm van een pladijs en een krab. Met de afbeelding van een boot en de berg Fuji in de kom.

A tin vide poche in the shape of a flounder and a crab. Featuring an image of a boat and Mount Fuji in the bowl.
Dim. 11/17 cm
SKU: 2810250298.
Categories: Aziatisch, Tin.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 40 / 60

  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een set van twee theekopjes met schoteltjes. Van blauw-wit en meerkleurig Chinees porselein. Het meerkleurig setje heeft een haarlijn.

    A set of two teacups with saucers. Made of blue and white and multicolored Chinese porcelain. The multicolored set has a hairline crack.
    Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een set van 2 tinnen chocoladevormen in de vorm van een duif, laat 19e eeuws, Franse makelij.

    A set of 2 pewter chocolate molds in the shape of a dove, late 19th century, made in France.
    Dim. 9.5 x 19 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #319

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.

    Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center.
    Dim. Ø 23 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #504

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349
    Swiza Quartz

    Een verzilverd metalen en stalen klokje in de vorm van een radiatordop van een Jaguar. Op batterijen.

    A silver-plated metal and steel clock in the shape of a Jaguar radiator cap. Battery operated.
    Dim. L. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #362
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233
    Delvaux

    Een zwart-lederen dunne vintage handtas

    A black leather thin vintage handbag
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. In een beschermkast met deksel.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. In a protective case with lid.
    Dim. 38x52x22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #351

    Tweeloops jachtgeweer met percussieslot. XIXde eeuw. Op te frissen.

    Double-barreled hunting gun with percussion lock. 19th century. Needs refreshing.
    Dim. L. 115 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00