Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#95Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
Trois reproductions d’icônes, dont une avec un riza en argent Sterling.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 16 - 29 x 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#249A. Engelbrecht“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#73Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw. Met sleutel.
Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle. Avec clé.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 44 en 42 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#6Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.
Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een lot van tien verschillende olielampen.
Lot de dix différentes lampes à huile.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#48Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Een vaas van geslepen kleurloos kristal met zilveren montuur. Gemerkt. MB.
Un vase en cristal taillé incolore avec montures en argent. M.B.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De 2 kleine met personages uit de XVIIde eeuw. De grootste met Diana en dansende faunen naar Boucher, gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. Les 2 petits présentent des personages du XVIIe siècle La plus grande avec Diane et des faunes dansants est réparée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#175Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60

