#149
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25/35 -
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#173
#113
“Christus verschijnt aan de schipbreukelingen in nood”. Houtskool op papier. gesigneerd en gedateerd ‘27.
"Le Christ apparaît aux naufragés en détresse." Fusain sur papier. Signé et daté '27.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#231Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#129
“Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#33
een groenteschaal, een suikerpotje en een melkkannetje van verzilverd metaal.
#174
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 50/100 -
#5
Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
#241