#490Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.
#290Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.
A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.No longer availableDim. 46,50 gEstimate: € 50 / 80 -
"Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.No longer availableDim. 25 x 42 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.
A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.No longer availableDim. 46 x 100 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#418“Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.
"Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350