• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
Dim. 101 x 102
SKU: 1712240236.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 150 / 200

  • #400

    Een 18 kt geelgouden hanger met één diamantje en twee robijntjes. “plus qu’hier et bien moins que demain.” In originele etui met verdere uitleg.

    An 18 kt yellow gold pendant with one diamond and two rubies. "plus qu’hier et bien moins que demain." In original case with further explanation.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #490

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
    Dim. L:35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #73

    “Jongedame met hinde”, een Art-Deco beeld in craquelé, gemerkt Fontinelle. Gerestaureerd aan de voet.

    "Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.
    Dim. 25 x 42 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184

    Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.

    A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.
    Dim. 22 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #418

    “Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.

    "Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 250 / 350

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00