Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
Dim. 101 x 102
SKU: 1712240236.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 150 / 200

  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #43

    Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.

    An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.
    Dim. 21 x 11 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #11
    NAO by Lladro

    Een tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.

    A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00