Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
Dim. 101 x 102
SKU: 1712240236.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 150 / 200

  • #302
    Alain Bach

    “Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.

    A solid partially carved wooden double door, North Indian.
    Dim. 187 x 145 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #496
    Isfahan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).

    A Persian hand-knotted carpet (green border).
    Dim. 445x285 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #209

    Een ronde butlerspiegel.

    A gilded wooden mirror.
    Dim. Ø 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #191

    A bronze bracelet with engraved lines in the decoration. Presumably ancient Roman.
    Dim. 81,28 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #458

    Een lot van 8 divers etnische hoofddeksels met afkomst uit oa; Nepal, Tibet, China, Kazachstan, etc.

    A lot of 8 various ethnic headdresses from countries including Nepal, Tibet, China, Kazakhstan, etc.
    Estimate: € 250 / 350
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00