#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Bronzen art deco vrouwenfiguur.
Bronze art deco female figure.No longer availableDim. H. 36 x 67 cmEstimate: € 360 / 380 -
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340Gamages London“Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120