• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
Dim. 101 x 102
SKU: 1712240236.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 150 / 200

  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #85
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition uit 100 stuks, nieuwstaat in originele verpakking. Japans uurwerk Seiko NH34 met handleiding en officiële garantie.

    A wristwatch Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition of 100 pieces, new in original packaging. Japanese Seiko NH34 movement with manual and official warranty.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    Een aardewerken Nazca kruikje met precolumbiaans decor. Diverse herstellingen en manco’s.

    An earthenware Nazca small jar with Precolumbian decoration. Various repairs and losses present.
    Dim. 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #529

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647

    Een oude Afrikaanse houten vijzel met stenen stamper, toegevoegd een houten schaal.

    An old African wooden mortar with stone pestle, accompanied by a wooden bowl.
    Dim. h 16.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 500 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00