Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
Dim. 101 x 102
SKU: 1712240236.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 150 / 200

  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    “Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.

    "Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283
    Albert Nestler Castell

    Een lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.

    A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.
    Dim. 30 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #636

    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00