#190Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en saffier cobochons met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two brilliant-cut diamonds and sapphire cabochons with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#41Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90 -
A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.No longer availableDim. H. 16 x 37 cmEstimate: € 80 / 120