#96Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#346Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.
A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.No longer availableDim. 46,50 gEstimate: € 50 / 80 -
#496IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).
A Persian hand-knotted carpet (green border).No longer availableDim. 445x285 cmEstimate: € 200 / 240 -
#209Een ronde butlerspiegel.
A gilded wooden mirror.No longer availableDim. Ø 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#458Een lot van 8 divers etnische hoofddeksels met afkomst uit oa; Nepal, Tibet, China, Kazachstan, etc.
A lot of 8 various ethnic headdresses from countries including Nepal, Tibet, China, Kazakhstan, etc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#243Abraham Van EmdenEen sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.
A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.No longer availableDim. 12.5 x 28 x 25 cmEstimate: € 150 / 250