Other lots in this auction
-
#652Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.
Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Frans Masereel“De Torens van Gent”. Houtskooltekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1955.
Les tours de Gand . Dessin au fusain sur papier. Monogrammé et daté 1955.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#290Een 14 K witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale saffier van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un saphir central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 200 / 250 -
#579Sulac (Lucien Calus)“Maanvis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scalaire . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 44 cmEstimate: € 50 / 100 -
#141Een messingen schouwpendule met een voorstelling van de verschijning van een engel bovenaan. Achterpootje te herstellen. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée en laiton avec une image de l'apparence d'un ange en haut. La jambe arrière peut être réparée. Sans clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 320 / 400 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 348 x 256 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462Knut KerssePeriod: °1957“Dames” & “Jongens op de schommel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Dames” et “Garçons sur un balançoire” . Technique mixte sur papier. Tous deux signées.No longer availableDim. 29 x 29 & 27 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4801 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.
1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 4000 -
#489Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828“De slag van Kawanakajima”. Middelste luik van een triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
La bataille de Kawanakajima . Panneau du milieu d'un triptyque. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
Un masque africain en bois avec de la laine, de l'herbe sèche, des plumes et des cornes de chèvre.No longer availableDim. l: +/- 60 cmEstimate: € 100 / 120

