Other lots in this auction
-
#432Utagawa Hiroshige“Marktscène”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Scène de marché . Une gravure sur bois japonaise en couleurs. Signée. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 150 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.
Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#209Stephen Kaye“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porsche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#455Altenloh, Bruxelles8 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Albert I. Overwegend zilver.
8 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Albert Ier. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#270Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 380 / 450 -
#351Een gepolychromeerde houten papegaai, bekleed met gebatikte stof.
Un perroquet en bois polychrome, recouvert de tissu batik.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.
Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.No longer availableEstimate: € 200 / 300

