#294“Florence”. Een fraai ingekaderde reproductie.
#33Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#656Twee handgeknoopte wollen karpetjes.
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#419Suzanne ThienpontPeriod: 1905 - 2003“Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 75 / 100 -
#94L. Douven“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#660Een geelgouden ketting met bloemvormige hanger 18 K. Bezet met een natuurparel en een kleine diamant.
Un collier en or jaune avec un pendentif en forme de fleur 18 K. Serti d'une perle naturelle et d'un petit diamant.No longer availableDim. 11,4 gEstimate: € 390 / 440