Other lots in this auction
-
#53Een paar dekselcassolettes van zamak op marmeren voet. Eén met beschadigde voet.
Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 K roze gouden armband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct.
Un bracelet en or rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 2,02 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#9Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.
“Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#696MoriEen Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué main.No longer availableDim. 320 x 250 cmEstimate: € 100 / 150 -
#160Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 348 x 256 cmEstimate: € 120 / 200 -
#461Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 800 / 900 -
#329Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#440Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
Un collier de perles avec un fermoir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 150 / 200

