Other lots in this auction
-
#135Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#633Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
Deux statues africaines en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350 -
#421Een Afrikaans metalen beeld in de vorm van een vrouw met kruik op het hoofd.
Une statue africaine en métal en forme de femme avec un pichet sur la tête.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois différents.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#563“Rokende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Smoking man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 50 -
#28Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
Un masque africain en bois avec de la laine, de l'herbe sèche, des plumes et des cornes de chèvre.No longer availableDim. l: +/- 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#120Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 40 ct. en robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van +- 1,5 ct.
Un pendentif photo en or jaune 18 K serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 40 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'une aigue-marine centrale de + - 1,5 ct.No longer availableDim. 30,22 gEstimate: € 1000 / 1200

