Similar lots by type
-
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#109Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline only -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25 / 30 -
#113Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#103“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#100Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#122Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#102Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#107Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#119Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyDim. b: 58 cm -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm -
#104Twee beeldjes, bestaande uit één van zamak in de vorm van een arend met slang in de bek op een marmeren sokkel en één van de Heilige geest op albasten voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
#108Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm
Other lots in this auction
-
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
#7Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline only -
#83Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader) -
#6“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#15Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#62Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#134Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#128Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#30GuerinEen Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm

