#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
#607
Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.
#98
Een spiegel van brons in roccocostijl.
#692
#810
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
#587
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260 / 280
#801
#369
Een gietijzeren wandfonteintje met kraantje.
Fontaine murale en fonte avec robinet.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#807
Een groot en een klein stuk koraal.
#655
#3
Lot de cinq différents groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#398Baudour
Koffieservies van polychroom porselein voor 12 personen.
Service à café en porcelaine polychrome pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#230
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#241
Coupe en cristal gravé à la main au bord et base en argent. Poinçon français.No longer availableDim. H: 15 Ø 22,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#510
Een rond mahoniehouten bijzetkastje met één deur en een zwart marmeren blaadje.
#19Topazio Casquinha
Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.No longer availableDim. l: 48,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#508
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60 / 80