#102Een paar spiegels in barokke lijst.
#577Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.
#98Een spiegel van brons in roccocostijl.
#692Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#617Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
#607Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.
#810Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120
#355Een drie rijen parelsnoer met 18 karaats slot.
#657Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
#584Jozef MousPeriod: 1896-1968“Jesus aan het kruis.” Triptiek, olieverf op board.
“La crucifixion”. Triptyque, huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#59Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
#246Een eikenhouten koffer met drie panelen.
#167Louis VuittonEen lederen tas.
Sac en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 180 / 240 -
#453Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646Een verlengbare eikenhouten tafel.
#103Kort zwaard. Lederen schede met koper beslag.
Sabre court et son fourreau renforcé de cuivre.No longer availableDim. L: 71,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#540Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’un buffle et son veau.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 60 / 100