Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.

Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.

Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.
Dim. 166 x 91 cm
SKU: 2609170587.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #587
Estimate: € 260 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #607

    Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.

    Long miroir au cadre taillé en facettes.
    No longer available
    Dim. 200 x 25 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #98

    Een spiegel van brons in roccocostijl.

    Miroir en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. 81 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #810

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une acanthe.
    No longer available
    Dim. 183 x 99 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #102

    Een paar spiegels in barokke lijst.

    Paire de miroirs aux cadres baroques.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #692

    Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.

    Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 141 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #47

    Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.

    Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #334
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    “Luipaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Léopards”. Groupe en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183
    Albert De Vree

    “De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.

    “Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #510

    Een rond mahoniehouten bijzetkastje met één deur en een zwart marmeren blaadje.

    Meuble d’appoint rond en acajou ouvrant à une porte et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #733
    Veux Paris

    Een lot van vijf porseleinen vazen gedecoreerd met bloemen, met vergulde accenten.

    Lot de cinq vases en porcelaine à décor de fleurs et aux accent dorés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #785

    Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.

    Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #428

    “Pauzerende werkmannen”. Een groepje van gepolychromeerde zachte pasta. Chinees werk.

    “Le repos des ouvriers”. Groupe en pâte tendre polychrome. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #723

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #11

    Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.

    Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.

    Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More