Other lots in this auction
-
#311Beswick EnglandEen zittende Yorkshire Terrier van meerkleurig aardewerk. onderaan gemerkt.
Yorkshire assis en faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#20Een hanger van 18 karaats geel goud met een afbeelding van een staande Boeddha.
Pendentif en or jaune 18 ct représentant un Bouddha debout.Estimate: € 100 / 120 -
#527“Allegorie op de kunst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een grijs marmeren sokkel.
“Allégorie sur l’art”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.Dim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#489Margot Klingenberg“Rede van Antwerpen”. Steendruk. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Rade d’Anvers”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche.Dim. 15 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502“Les avontures de Rabbi Jacob”. Twee grote filmaffiches, opgebouwd uit vier delen.
“Les aventures de Rabbi Jacob”. Deux grandes affiches de cinéma en quatre parties.Dim. 230 x 315 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een lot Afrikaans ivoor met colliers, armbanden, broches, 13 messenleggers in de vorm van olifantenparen, maskers en sculptuurtjes, sigarettenpijpjes, hangertjes enz.
Lot d’ivoires africains avec colliers, bracelets broches, 13 porte couteaux en forme de couples ‘éléphants, masques miniatures, statuettes, pipes à cigarettes, pendentifs etc.Estimate: € 30 / 40 -
#354Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30 / 40 -
#194Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895“Landschap met klaprozen”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1890. Schade, afgeschilferde verf.
“Paysage aux pavots”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1890. Dégâts, peinture se détache par endroits.Dim. 37 x 59 cmEstimate: € 200 / 400 -
#485Een ivoren beeldje van een visser met een net. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.
Sculpture en ivoire représentant un pêcheur au filet. Marque sous la base. Travail japonais, vers 1900.Dim. H. 7 cmEstimate: € 200 / 240 -
#633Een asbak in de vorm van vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Cendrier en forme de tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié d XXe siècle.Dim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100

