#473
Val St. Lambert
Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
#23Katherine’s Collection at Silver Lake
Handgemaakte harlekijnsok.
Chaussette d’arlequin faite main.Dim. H 46 cmEstimate: € 60/100 -
#614
Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 4 gEstimate: € 1500/1700 -
#457
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#10
Een 18 karaats geel gouden hartvormige hanger en een kruisje.
#551
Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.
Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.Estimate: € 100/160 -
#167
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta op een stenen sokkel. Gesigneerd ‘Epatris’.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre naturelle. Signé “Epatris”Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#361
Quatre pièces en verre et cristal taillé: un seau à glaçons, une coupe mauve et deux vases.Estimate: € 20/40 -
#739
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#543
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 52 cmEstimate: € 140/200