#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#289
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#86Gloria
Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#19
Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 30 -
#25
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112
Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#285
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88
Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 81.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#137
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#92
Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#154J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100 / 120