Een tulpenvaas van blauw wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
SKU: 3009250427.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 180 / 220

  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #190

    Een 18 kt witgouden halssnoer met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct. DVVS1.

    An 18 kt white gold necklace with diamonds totaling 0.77 ct. DVVS1.
    Dim. 22 g27,60 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #60

    Een parelhalssnoer met 18 kt wit-en geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt white and yellow gold clasp.
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #430

    18 karaats geelgouden ring met koraalcabochon van +- 3 ct.

    18 karat yellow gold ring with coral cabochon of approximately 3 ct.
    Dim. 5,23 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #636

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #444

    ‘Composizione N°77’, olieverf op doek. Getekend; Niko. Op de rug; Kessanlis Niko, composizione, N°77.

    'Composition No. 77', oil on canvas. Signed; Niko. On the back; Kessanlis Niko, composition, No. 77.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346

    Een barkast in Chinese stijl met personages in het decor.

    A bar cabinet in Chinese style with characters in the decoration.
    Dim. 98 x 102 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Disney

    “Pooh Bear”, een beeld van de Disney held uit kunststof, gemerkt Disney, de kersen in de linkerpoot manco.

    "Pooh Bear," a plastic sculpture of the Disney character, marked Disney, missing the cherries in the left paw.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #540

    Dim. 140/120 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #478

    Een mahoniehouten schildersezel in Empire stijl.

    A mahogany painting easel in Empire style.
    Dim. Hoogte 149 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #412

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #528
    Val Saint-Lambert.

    Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.

    A vase made of green and colorless crystal, Val Saint Lambert. Not signed.
    Dim. Hoogte 23,
    Estimate: € 60 / 80
  • #7
    Amphora, Austria

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15071.

    An art deco vase made of multicolored ceramic with embossed floral decoration. Marked and numbered 15071.
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00