Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
Dim. Hoogte 23 cm
SKU: 3009250351.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 80 / 120

  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250

  • #284

    “Moeders en spelende kinderen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Mothers and playing children". Watercolor on paper. Signed.
    Dim. 28x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #327

    “Guan Yu”, een porseleinen beeld van de Chinese krijger, gewapend.

    "Guan Yu", a porcelain figure of the Chinese warrior, armed.
    Dim. h 43 m
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    Een halssnoer met gekleurde parels en bruine barokparels met zilveren slot.

    A necklace with colored pearls and brown baroque pearls with a silver clasp.
    Dim. L:31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #620

    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238

    Een lot van vijf verzilverde koffie-, thee-en chocoladekannen.

    A lot of five silver-plated coffee, tea, and chocolate pots.
    Dim. Hoogte 13-26 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #467

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 223/147 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    Een paar Engelse lederen clubzetels, vroeg 20ste eeuws. Goed gepatineerd.

    A pair of English leather club chairs, early 20th century. Well-patinated.
    Dim. H:75 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #520
    Lysgards Design Denmark

    Een lang halssnoer van tin bezet met half edelstenen. Gemerkt.

    A long necklace of tin set with semi-precious stones. Marked.
    Dim. L: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Een Chinese salontafel midden 20ste eeuw.

    A Chinese coffee table from the mid-20th century.
    Dim. 132 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een zilveren pillendoosje met een gedreven decor van rozen. Gemerkt; 800. Met een nettogewicht van 55 gram.

    A silver pillbox with a rose decoration. Marked; 800. With a net weight of 55 grams.
    Dim. Hoogte 2.5, Ø 5.2 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een tafellamp met kunststoffen groep en glazen blakers gemerkt Art France. 2 vingers afgebroken maar erbij.

    A table lamp with plastic base and glass shades marked Art France. 2 fingers broken off but included.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00