#378Hasapi Batak luit. Mooi snijwerk in het kopstuk en de klankkast. Noord-Sumatra, XIXde eeuw.
Hasapi Batak lute. Beautiful carvings on the headstock and soundbox. North Sumatra, 19th century.No longer availableDim. Lengte 109 cmEstimate: € 280 / 320 -
#545Märklin digital HOMärklin digital HO. Een diesellocomotief, set 39579, BR103. Als nieuw in zijn originele doos.
Märklin digital HO. A diesel locomotive, set 39579, BR103. As new in its original box.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Chinese porseleinen vaas met de afbeelding van een vliegende draak.
Chinese porcelain vase with an image of a flying dragon.No longer availableDim. Hoogte 43, Ø 25 cmEstimate: € 150 / 180 -
#361Glasstudio Borowski“Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.
"Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#267P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#488Paar Chinese orchideepotten in blauw en wit geglazuurd porcelein. Gedecoreerd met bloemen en ranken.
Pair of Chinese orchid pots in blue and white glazed porcelain. Decorated with flowers and vines.No longer availableDim. Hoogte 20, Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#485Marklin HoMärklin set 29108, startset bestaande uit een diesellocomotief met 2 open wagons en kartonnen container. In originele doos.
Märklin set 29108, starter set consisting of a diesel locomotive with 2 open wagons and cardboard container. In original box.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#393Een lot van 13 Japanse keramische Daruma’s.
A lot of 13 Japanese ceramic Daruma dolls.No longer availableDim. h 4 cmEstimate: € 40 / 60