#257T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Bruggetje over de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Saverys.
"Bridge over the Leie", a painting, oil on canvas, signed Saverys.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#186Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
#554Terry GriffithsEen biljartkeu gemerkt Riley, Terry Griffiths, toegevoegd een keu in koffertje en 5 doosjes biljartkrijt.
A billiard cue marked Riley, Terry Griffiths, accompanied by a cue in a case and five boxes of billiard chalk.No longer availableDim. l 146 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 650 / 850 -
#379Portrettekening, acryl op papier. Toegeschreven aan Jean Cocteau.
Portrait drawing, acrylic on paper. Attributed to Jean Cocteau.No longer availableDim. 50/70 cmEstimate: € 350 / 500 -
#592Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een lot van 18 vintage meerkleurige parfumflesjes.
A lot of 18 vintage multicolored perfume bottles.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Chinese porseleinen vaas met de afbeelding van een vliegende draak.
Chinese porcelain vase with an image of a flying dragon.No longer availableDim. Hoogte 43, Ø 25 cmEstimate: € 150 / 180