Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
Dim. H: 21 cm
SKU: 2503250338.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 120 / 180

  • #5

    Een 18 kt gouden ring bezet met smaragden en briljanten, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct

    An 18 kt gold ring set with emeralds and diamonds, with a total weight of ± 0.14 ct.
    Dim. 3.15 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #431

    Imari dekselvazen, set van 2. Niet gestempeld.

    Imari covered vases, set of 2. Not stamped.
    Dim. Ø 18, H 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574

    Een Lierse lantaarn in groen smeedijzer met polychrome bloemen.

    A Lier lantern in green wrought iron with polychrome flowers.
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 4060
  • #297

    Kruisbeeld onder stolp.

    Crucifix under glass dome.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #183

    Haardijzers, set.

    Fireplace andirons, set.
    Dim. H 43, L 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Decoratieve schaal in Chinees porselein met drakendecor.

    Decorative bowl in Chinese porcelain with dragon decoration.
    Dim. H 12.5, Ø 29.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #454
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.

    A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.
    Dim. h 75 x Ø 70 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #64
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #131

    Een laat 18e eeuws Ottomaans vuursteenpistool, Turkse oorsprong. Toegevoegd een metalen pincet in koker gerelateerd aan vuurwapens.

    A late 18th-century Ottoman flintlock pistol of Turkish origin. Includes a metal tweezer in a case related to firearms.
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #220

    Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale amethisten 23 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.

    An 18 kt yellow gold earrings set with central amethysts 23 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.33 ct.
    Dim. 17,65 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #363
    éditions Moulinsart

    Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’Amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.

    A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.
    Dim. 12 x 27 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00