#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.
#85Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.
Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.No longer availableDim. 122/77 cmEstimate: € 450 / 650 -
#321Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor, vergulde oren en met uiterst grote bovenrand.
A Chinese porcelain vase with floral decoration, gilded handles, and an extremely large top rim.No longer availableDim. 38,5 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#555Märklin digital HOMärklin digital HO. Een stoomlocomotief met tender, set 37080, BR10, met geluidselektronica. Als nieuw in zijn originele doos.
Märklin digital HO. A steam locomotive with tender, set 37080, BR10, with sound electronics. As new in its original box.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#208Een bronzen vrouwen torso op stenen platform.
A bronze women's torso on a stone platform.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#281Klassieke peervormige hanglamp. Glas en messing.
Classic pear-shaped hanging lamp. Glass and brass.No longer availableDim. hoogte 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Staf DaemsPeriod: 1976‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.
#393Een lot van 13 Japanse keramische Daruma’s.
A lot of 13 Japanese ceramic Daruma dolls.No longer availableDim. h 4 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157‘Visser met vrouw en kind’. Set beeldjes in biscuit. Niet gemerkt. Het beeldje van de man vertoont een haartje in de hals.
‘Fisherman with wife and child’. Set of figurines in biscuit. Not marked. The man figurine has a hairline in the neck.No longer availableDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#527Chinese vaas, famille rose.
Chinese vase, famille rose.No longer availableDim. hoogte 61 cmEstimate: € 40 / 60