#191Joyeria Sendra AlteaEen juwelendoosje met zilveren plaque met sporen van polychromie, gemerkt 925. Draagt onderaan een label: Joyeria Sendra Altea. Draagt handtekening Castellari(?)
#32VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra Type 108 Netwave chair from the Aluminum group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#511Märklin HOMärklin HO, set 3072, diesellocomotief, BR V100, in zijn originele verpakking.
Märklin HO, set 3072, diesel locomotive, BR V100, in its original packaging.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#467Bronzen krijger te paard. Dhokra, Indie.
Bronze warrior on horseback. Dhokra, India.No longer availableDim. h 19 x l 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#12LuceplanEen hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.
A glass and chromed metal pendant lamp, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.No longer availableDim. h 49 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#389Waterloop in de jungle. Acrylstudie op papier. Getekend.
Water stream in the jungle. Acrylic study on paper. Signed.No longer availableDim. 36/27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek.
A large set of Wiskemann silver-plated cutlery.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#99“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.No longer availableDim. 15 x 8 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#407Een paar Chinese famille verte vazen met een decor van bloemen en vogels, één vaas heeft 2 grote scheuren aan de hals. 19e/20ste eeuws
A pair of Chinese famille verte vases with a decoration of flowers and birds, one vase has 2 large cracks at the neck. 19th/20th century.No longer availableDim. h 30.5 cmEstimate: € 80 / 120