Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
Dim. H: 21 cm
SKU: 2503250338.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 120 / 180

  • #228

    Terracotta Anduze pot, grijsgroen geglazuurd.

    Terracotta Anduze pot, gray-green glazed.
    Dim. Hoogte 38, Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #164
    Hendrik Strick

    “Landschap met hooioppers”. Olieverf op paneel door Hendrik Strick (1892-1978). Getekend rechtsonder, op de rug een portretschets in potlood.

    "Landscape with Haystacks". Oil on panel by Hendrik Strick (1892-1978). Signed lower right, with a pencil portrait sketch on the back.
    Dim. 61/43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #75

    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #64
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #182

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, 17e eeuws, Hollandse school, in de stijl van Jacob Salomon Van Ruÿsdael.

    "Winter Landscape," a painting, oil on canvas, 17th century, Dutch school, in the style of Jacob Salomon Van Ruysdael.
    Dim. 27 x 32 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #427

    ‘Dromend’. Op Dali geïnspireerd portret van een jonge man met uitgehouwen effect aan de zij-en achterkant. In roze kunststof met goudkleurige accenten.

    ‘Dreaming’. Portrait of a young man inspired by Dali with a carved effect on the sides and back. In pink plastic with gold accents.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een respectievelijk gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. en 0,84 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.39 ct. and 0.84 ct.
    Dim. 6 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #53

    “Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.

    "English hunting dog," a bronze sculpture, unsigned.
    Dim. 16 x 25 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Märklin HO

    Märklin HO. Een lot van 4 sets wagons, 48781, 48924, 46824 en 46423. Als nieuw in hun originele dozen.

    Märklin HO. A lot of 4 sets of wagons, 48781, 48924, 46824, and 46423. Like new in their original boxes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    Een 19de eeuwse massief houten Franse panettière van walnoot.

    A 19th-century solid wood French walnut bread cabinet.
    Dim. 84 x 98 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00