Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
#70
Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#214
#221Val Saint-Lambert e.a.
Een fruitschaal en onderschotel van geslepen kristal met een vergulde rand, onderaan gemerkt. Evenals een grote roze asbak, twee karaffen en een bonbonnière.
#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
#15
Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
#84
Een deksel vaas uit blauw en wit delfts aardewerk met leeuw op het deksel. Gemerkt ‘Oud Delft’. Deksel zwaar gerestaureerd. Onderaan gemerkt.
#251Robin Koni
“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25