Similar lots by type
-
#216Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#226Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boullemarqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Letsels aan het messingen inlegwerk.
Buffet Napoléon III en poirier noir marqueté Boulle, à façade galbée en accolade et à une porte marquetée de laiton et d'écaille rouge. Dessus en marbre blanc, montures en bronze doré. Blessures au laiton incrustation .No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 120 / 140 -
#146Een ovale uittrekbare tafel, twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. . Alles met glazen beschermbladen. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une table ovale à rallonge, deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. . Le tout avec des plateaux en verre protecteur. Epoque Art Déco. attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 77 x 220 cmEstimate: € 200 / 250 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#524Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#168Een bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en verguld bronsbeslag.
Un bureau en bois plaqué avec un tiroir en ceinture et décoré de marqueterie florale et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 150 x 84 cmEstimate: € 1800 / 1900 -
#505Een kleine eikenhouten dekenkoffer met drie paneeltjes in het front. Omstreeks 1800.
Une petite boîte à couvertures en chêne avec trois panneaux à l'avant. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#246Een esdoornhouten console met roze marmeren blad. Tijdperk Biedermeier. Eén van de gebogen voorpoten gebroken.
Une console en érable avec dessus en marbre rose. Epoque Biedermeier. Un des pieds avant incurvés cassé.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#514Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Een Chinees meubeltje met twaalf kleine laden.
Un meuble chinois avec douze petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#705Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#178Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#106Een eikenhouten tafel in Mechelse renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en vruchten. Op balusterpoten en met een lade in de gordel.
Une table en chêne de style renaissance de Malines, à décor de têtes de lion et de fruits. Sur pieds balustre et avec un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#512Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#350Een zwartgelakte Chinese salontafel, het blad versierd met decor van bloemen en vogels in pietra dura. Zonder glas.
Une table basse chinoise laquée noire, le plateau décoré de fleurs et d'oiseaux en pierre dure. Sans verre.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171Ateliers de CoeneEen gefineerde conferentietafel uit drie delen met halfronde uiteinden en de poten met gestileerde papyruskapitelen. Met glazen bladen. Vermoedelijk jaren ‘20.
Une table de conférence en placage de trois pièces avec des extrémités semi-circulaires et les pieds avec des chapiteaux papyrus stylisés. Avec des plateaux en verre. Vraisemblablement des années 1920.No longer availableDim. 450 x 130 cmEstimate: € 400 / 500 -
#206Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#209Een gepatineerde Italiaanse ééndeursvitrine in rococostijl op losse voet.
Une vitrine italienne à une porte patinée de style rococo sur un pied lâche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#46Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#212Een gebeeldhouwde en gepatineerde tweezitsbank en een fauteuil in Lodewijk XVI-inspiratie, bekleed met beige fluweel. We voegen er een witgepatineerd bijzettafeltje met gecanneerd blad onder glas aan toe.
Un canapé et fauteuil deux places sculptés et patinés d'inspiration Louis XVI, tapissés de velours beige. Nous avons ajouté une table d'appoint patinée blanche avec plateau canné sous verre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#204Een dubbelzijdig bureel, zogenaamde 'pedestal desk' van licht notelaar met één grote lade en ach kleinere laden aan weerskanten, vier uittrekbare blaadjes aan de zijkanten en met lederen blad. Engeland. Ca. 1840-1860.
Un bureau double face, dit bureau sur pied en noyer clair avec un grand tiroir et huit petits tiroirs de chaque côté, quatre vantaux coulissants sur les côtés et avec dessus en cuir. Angleterre. Vers 1840-1860 .No longer availableDim. 76 x 150 x 106 cmEstimate: € 250 / 350 -
#183Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#542Een houten salontafel in Spaanse stijl met drie laden.
Une table basse en bois de style espagnol avec trois tiroirs.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#6Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#342Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#407Twee antieke houten speculaasplanken, waarbij een dubbele met vorm van een hond en een personage en de andere met vorm van een zeilschip. Holland, XVIIIe eeuw.
Deux planches à speculaas anciennes en bois, dont l'une en forme de chien et de personnage et l'autre en forme de voilier. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 18,5 x 29 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124Roger de SmetPeriod: 1923 - 1992“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129Pauwels“Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547Sitzendorf“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#615Goebel, Germany“Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.
Das Geheimnis. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 196/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#198Een 46-delig kristallen glasservies. (2 waterglazen ontbreken).
Un ensemble de 46 verres en cristal. (2 verres à eau manquent).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#290Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,72 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,72 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#247Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50

