Other lots by De Coene
-
#386De Coene
Een slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#6De Coene
Een nachtkastje van fruithout tijdperk art deco.
Table de chevet en bois fruitier d’époque art déco.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 20/25 -
#236De Coene
Een eikenhouten eetkamer in de geest van de art deco, bestaande uit een grote tafel met zes stoelen en twee armstoelen, een zilverkast, een lange buffetkast met arduinen blad en een later bijgemaakte kast in dezelfde stijl. Met merk.
Salle à manger de la période art déco comprenant une grande table, six chaises, deux fauteuils, une vitrine, un long buffet à tablette en pierre de taille. Une autre armoire dans le même style a été ajouté sur commande. Avec marque.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#516De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#695
Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80/120 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#756
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#636
Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150/200 -
#735
Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20/30 -
#586
Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#755
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available -
#640
Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/200 -
#14
Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#730
Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#276
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#12
Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#556
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30/40 -
#576
Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100/120 -
#750
Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100/120 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#656
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#726
Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600
Other lots in this auction
-
#153
Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.
Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#579
“Zicht op de kaaien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Omgeving Van Mieghem.
“Vue des quais” Huile sur toile marouflée. Entourage de Van Mieghem.No longer availableDim. 19,5 x 24,5 cmEstimate: € 100/120 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,58 gEstimate: € 800/1000 -
#184J.H. De Smet
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#670
Een driedelig klokstel van meerkleurig aardewerk en geel koper. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence polychrome et cuivre jaune. Comprenant une pendule et deux candélabres. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#267L. Riché
“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380/420 -
#633
Een gevarieerd lot Afrikaanse voorwerpen van o.a. aardewerk en ebbenhout.
Lot d’objets africains en faïence, ébène e.a.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#432Leo Vingerhoets
“Pallieter”. Een glasraam. Gesigneerd.
“Pallieter”. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#614
“Voorstelling met personages en kalligrafische tekens”. Een meerkleurige houtsnede op papier. Toegeschreven aan Harutaka (1870-?). Gedrukt op 30 juli 1901 en uitgegeven op 30 augustus 1901.
“Représentation de personnages et de calligraphie”. Gravure sur bois polychrome sur papier. Attribuée à Harutaka, imprimée en 1901 et éditée le 30 août 1901.No longer availableDim. 23,5 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#492Jef Vaes
“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40/60