Other lots in this auction
-
#56
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#91
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80/100 -
#60
Een klein Engels bijzettafeltje met kantelbaar blad.
Une petite table d'appoint anglaise avec un plateau inclinable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#3
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#90
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#38
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#79
Een gedraaide koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 74 cmEstimate: € 40/60 -
#16
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/160 -
#72
Een verstelbare houten schildersezel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 163 cm -
#1
Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.
Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 96 x 45 + 57 cmEstimate: € 100/120 -
#37
Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200/260