#129Pauwels
“Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#370
Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad van Wiskemann.
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#505
#393
Een paar wijzen van gesculpteerd speksteen.
Une paire de sages en stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/150 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#431
#181Delvaux, Bruxelles
Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Calicot’. Met certificaat.
#507
#177
Een grote schouwspiegel van gesculpteerd en verguld hout met decor van acanthusbladeren op de hoeken.
Grand miroir de cheminée en bois sculpté et doré à décor de feuilles d'acanthe aux angles.No longer availableDim. 206 x 180 cmEstimate: € 500/750 -
#346
Een oude toiletkoffer en een dokterstas.
#575
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25/35