Other lots in this auction
-
#488Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.
Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#443Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Lladro“Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#431Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.
Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.No longer availableDim. h: 41 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351H. Bequet, QuaregnonEen paar reigers van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Une paire de hérons multicolores en poterie. Signé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Een complete set met bronzen ijkmerken.
Un jeu complet de marques de vérification en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#384“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Porcelaine Atelier du TabalouEen zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371Een lot van acht boeken:- Historische parodies.- Pétrole Hahn- Larousse wijn encyclopedie- Van Breugel tot Rubens- De mooiste interieurs van België- Steden: Tokio- Antiek- Maya’s.
Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#211Een tweeloops jachtgeweer met geëtst decor.
Un fusil de chasse à deux canons avec décor gravé.No longer availableDim. L. 107 cmEstimate: € 120 / 200


