Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweeloops jachtgeweer, met versterkingen aan het hout achteraan.
Een tweeloops jachtgeweer, met versterkingen aan het hout achteraan.

Een tweeloops jachtgeweer, met versterkingen aan het hout achteraan.

Un fusil de chasse à deux canons, avec des renforts en bois à l'arrière.
Dim. L. 118 cm
SKU: 2311210231.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488

    Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.

    Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #443

    Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.

    Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410
    Lladro

    “Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #431

    Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.

    Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351
    H. Bequet, Quaregnon

    Een paar reigers van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Une paire de hérons multicolores en poterie. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een complete set met bronzen ijkmerken.

    Un jeu complet de marques de vérification en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #384

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.

    Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #490

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #635
    Porcelaine Atelier du Tabalou

    Een zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Een lot van acht boeken: - Historische parodies. - Pétrole Hahn - Larousse wijn encyclopedie - Van Breugel tot Rubens - De mooiste interieurs van België - Steden: Tokio - Antiek - Maya’s.

    Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een tweeloops jachtgeweer met geëtst decor.

    Un fusil de chasse à deux canons avec décor gravé.
    No longer available
    Dim. L. 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More