#200Philco
Een oude bakelieten radio. Type ‘Transitone’ 52-542. Bouwjaar 1952.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#134Liliput
Een lot van vier postwagons van de Deutsche Post en een passagierswagon van de Duitse spoorwegen. Schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 € -
#130Fleischmann 5060, 5063 & 905320
Een lot wagons op schaal HO, bestaande uit een bagagewagon van de Duitse spoorwegen, twee passagierswagons van de Franse spoorwegen en een speciale gesloten goederenwagon naar aanleiding van 150 jaar spoorwegen in Nederland. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#214Philips
Een kunststof design wekkerradio. Type 22RS274. 1967 - 1969.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 36 cmEstimate: € 75/100 -
#1SABA
Een oude radio in bakelieten kast. Type 311WL. Duitsland, 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#234Eka
Oude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 30/40 -
#79Philips
Een draagbare kunststof radio. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 18 x 26 cm -
#158Lima 60 0022; 60 0023 & 60 0028
Een lot spoorwegsignalisatie op schaal HO met zes controlekastjes. In originele verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 25/35 -
#150Hornby Scalextric
Een lot van zes schaalmodellen voor een ‘Sport digital’ racebaan, bestaande uit twee Mini Coopers, een Opel Vectra GTS V8, Een Audi TT en twee Williams FW23 Formule 1 wagens. Werkende staat. Kleine gebruiksbeschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#80Electronica
Een draagbare radio in tas. Model ‘Gold star’
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 10 x 14 cm -
#100Stark Dynamic
Een lampentester/lampenmeter. Model 9-66. Begin jaren ‘7O.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 40 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#233Siera, Belgium
Een oude radio in houten kast. Model SA4136A. Omstreeks 1959.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €