Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.
Online only
Dim. 78 x 30cm
SKU: 1812230134.
Categories: Beeld, varia.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #134
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165

    Een koperen gesculpteerde kandelaar.

    A copper sculpted candlestick.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #61

    Een koperen handkoffiemolen.

    A copper hand coffee grinder.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.

    A lot of 4 African wooden figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Giuseppe Armani Capodimonte

    Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    “Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.

    "Weightlifter". A vintage art bronze sculpture of a weightlifter in position. On a marble base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #81

    Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.

    A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #63
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    Maria Innocentia Hummel

    Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.

    A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #106

    Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.

    A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.

    A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #167

    Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.

    A metal and glass vintage miner's lamp.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x Ø9cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #127
    Lladro

    ‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.

    "Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.

    A patinated dark wooden sculpted bust.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 60
  • #93

    Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.

    A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.

    A pair of glass paste sculpted swan figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #153
    Lladro

    Een lotje van 2 Lladro ganzen.

    A pair of 2 Lladro geese.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #184

    Een kristalglazen mandje met geslepen decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.

    An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40

Other lots in this auction

  • #112

    ‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.

    "Andrees General Hand Atlas", with 139 main and 161 secondary maps, 1906.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8.5 x 33 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205
    Les Cordes

    ‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #204
    Les Cordes

    ‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #110
    Jan De Bouvrie

    Een dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.

    A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #179

    Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.

    A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #74
    Daum France

    Een vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.

    A square molded colorless crystal vase. Two damages to the bottom corners. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.

    A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.

    A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #51

    Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.

    A holy water font in biscuit, polychromed.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #78

    Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.

    An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm zonder kap
    Estimate: € 30 / 50
  • #190

    Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.

    A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #195

    Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More