Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.

Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.

A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.
Dim. 14,5 cm
SKU: 2409240138.
Categories: Beeld, Steen, XVIIe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #181
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #188

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #499
    Delfts blauw

    Een fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.

    A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #211

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #342

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    A three-piece clock set in zamak. The clock is decorated with a female farmer flanked by a miner and a female worker. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #579
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #511

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #625
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    A Buddhist bronze statue on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #672

    Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.

    A lot of 4 African bronze sculpted figurines.
    No longer available
    Dim. H: 6-16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #523

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    "Our Lady of Good Help". A lot consisting of 11 porcelain holy figurines.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.

    A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365

    Een Bonzai boompje in kunstbrons met steentjes als bladeren op groenig gesteente.

    A bonzai tree in artificial bronze with stones as leaves on greenish rock.
    No longer available
    Dim. 19 x 33 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #587

    “Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.

    "Standing nude." A stone sculpted figurine on a gilded metal base, in the Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #67
    Manufacture impérial et royale de Nimy

    Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.

    A multicolored vase with floral decoration. Manufacture impérial et royale de Nimy. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640
    Chanel

    Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    An 18 karat white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.14 ct.
    No longer available
    Dim. 1 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #173
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.

    "D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #489
    Ginette Javaux

    “Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Lavender Field." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 78 x 97 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #527

    “Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.

    "Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating from the 1930s.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo M". A black lacquered metal design floor lamp with a copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 162 x 13 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #98
    C&A Voigt Sitzendorf

    “Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.

    "Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.

    A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.
    No longer available
    Dim. 183 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #116
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.

    A vintage bar cart in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The bottom glass has a small crack in one corner.
    No longer available
    Dim. 75x 82 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #402
    N. Suwitra

    “Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 95 x 195 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #666

    Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

    Four assorted groups of biscuit, one of which is glazed. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #106
    Glashütte Limburg

    Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)

    Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)
    No longer available
    Dim. h 47 x Ø 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More