Similar lots by type
-
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#57
“Gestileerd naakte buste”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
-
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#78
“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
-
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
-
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
Other lots in this auction
-
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
-
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
-
#37
Een lot LP’s en singles in het genre Jazz en Blues bestaande uit: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 géants du piano jazz - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - (..)
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#48
Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
-
#287Gustave Doré
"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
-
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200