Similar lots by type
-
#233
Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20/25 -
#189Murano
Een lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 12 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#182
Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h95cm x b42cmEstimate: € 30/40 -
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#183
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#220Remontoir Cylindre
Een klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25/35 -
#230
Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 160 cm -
#212
Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#170Val Saint Lambert
Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#198
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40/60 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#259
Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50/60 -
#186
Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 90 cmEstimate: € 35/45 -
#152Duvel
Een lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.
lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 17 x 10 cmEstimate: € 50/100 -
#270Bavaria
Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#187
Twee uit kunststof gesculptuurde beeldjes van jongen en meisje op metalen voet. Naar Moreau.
Two plastic sculpted figurines of a boy and girl on a metal base. To Moreau.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 61 cmEstimate: € 40/60 -
#193Solingen
Een koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 45/55 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25/35 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#83
Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25/75 -
#6
Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.
A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 51Estimate: € 45/55 -
#15Koyo
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50/70 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.
A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 7,5 x Ø15cmEstimate: € 35/50 -
#117
Een Afrikaans ceremonieel bijl.
An African ceremonial axe.No longer availableOnline onlyActive bid: 57.00 €Dim. h 42 cmEstimate: € 45/55 -
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/80 -
#178
Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80