Similar lots by type
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
-
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
#274
Een lot van 9 stripverhalen. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter en Bert Bibber e.a.
A lot of 9 comic books. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter and Bert Bibber, among others. -
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#58
Een decoratief zeilboot model met zeilen uit hoorn gesculpteerd. En 2 koehoorns bijgevoegd.
A decorative sailboat model with sails carved from horn. Includes 2 cow horns. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom.
Other lots in this auction
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
A crystal candlestick, marked with a sticker stating: Lead crystal, made in Germany. -
#72
Een lot van drie porseleinen wijwatervaatjes met religieuze afbeeldingen van engelen en heiligen. Hoogstwaarschijnlijk uit midden 20e eeuw.
-
#55A Prior
“Lost Locations”. Een paar kunstboeken. Catalogen naar aanleiding van de tentoonstelling te treinstation Brugge 2002.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#76
Een lot vintage camera-apparatuur uit de 20e eeuw, bestaande uit een Voigtländer V.P. twin-lens meetzoekercamera met Compur-lens (1930-1940), een Bell & Howell 8mm filmcamera model 134 van metaal en bakeliet (ca. midden 20e eeuw), en een Agfa Synchro-Box camera van zwart metaal met lederen bekleding (ca. midden 20e eeuw). Bijgevoegd wat andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -