Similar lots by type
-
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#140
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met herderin en geitje in landschap.
A wall clock with an oak case. The dial decorated with shepherdess and goat in a landscape. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
A lot of copper items, consisting of a foam spatula, candy scoop, and syringe. -
#54
Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration.
Other lots in this auction
-
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#221
Een lot van twee glazen vazen, bestaande uit een gele vaas en een vaas met een blauwe handgreep in antieke stijl.
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style. -
#66
Een gesculpteerd Afrikaans ebbenhouten siervaas met slangen en een krokodil in het decor.
A sculpted African ebony ornamental vase with snakes and a crocodile in the decoration. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#69Limoges France
Een set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
A set of 6 porcelain demitasse cups with saucers in a gift box, marked Limoges. -
#91
‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#208
Een paar porseleinen Satsuma vazen met figuratief decor. Onderaan gemerkt. 1 vaas met restauratie aan de voet.
A pair of porcelain Satsuma vases with figurative decoration. Marked at the bottom. 1 vase has restoration at the base. -
#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom.