Similar lots by type
-
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
A walnut barometer. Marked at the bottom. -
#150
Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
A vintage resin sculpted figurine of a small eagle. -
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
A lot of 2 old lamp radios, consisting of a Philips BX330A and a Radiola RA95A. -
#235
Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase with blue in the glass. -
#102
Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
A silver-plated coffee and tea set with milk jug and sugar bowl. -
#27Stainless Steel Japan
Een lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
A set of 6 gilded coffee spoons. -
#138
Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters. -
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked. -
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#16
Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene. -
#107
Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes. -
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1. -
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
-
#90Colibri
Een vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom. -
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.
A vintage glass miniature display case with brass frame. Included is a similar box, with a crack in the front window. -
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas.
Other lots in this auction
-
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back. -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#119Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish. -
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschapsdecor. In zwart gelakt houten kader met glas.
A vintage Chinese sculpted diorama with landscape decor. In a black lacquered wooden frame with glass. -
#234Marita Voigt Harzkristall
Een vintage bolvormig, kristallen asbak. Ontwerp door Marita Voigt voor Harzkristall.
A vintage spherical crystal ashtray. Designed by Marita Voigt for Harzkristall. -
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#20
Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress. -
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.