Similar lots by type
-
#427
Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose. -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases. -
#453
Een antieke zittende Boeddha in brons.
An antique seated Buddha in bronze. -
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#267
Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g. -
#633ML
Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.
A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML. -
#282
Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.
A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed. -
#377
Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked. -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942
“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet. -
#98C&A Voigt Sitzendorf
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
"Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century. -
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
"To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#363Lladro
Een lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groepspelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'. -
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
"Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware. -
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#1Goebel
Een lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel. -
#367Goebel
Een lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel. -
#428Capo di Monte
“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capo Di Monte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capo Di Monte at the bottom and numbered V20187. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.
"The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton. -
#158Roger PintensPeriod: °1954
“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base. -
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse. -
#438
Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A statue of a standing figure carved from volcanic stone, in a Pre-Columbian style.
Other lots in this auction
-
#18
Een lot van acht keramische Majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.Place a bid ›Dim. 15 x 15 cm -
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
An extensive lot of Märklin items, including locomotives, various carriages in original boxes, tracks, and a play diorama setup with accessories. Scale HO.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods. -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#260
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.Place a bid ›Dim. 20,34 g -
#217
Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.
A Missal: "Appendix to the Roman Missal, containing various masses and commemorations of saints of the homeland and the Diocese of Liège." Typography: Arnoldi Bronckart - Dating 1748. With multiple engravings. -
#631B52 LencoPeriod: 1968
Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base. -
#62M. Maggi
“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi. -
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
-
#402N. Suwitra
“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed.