Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Limoges

Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.

Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.
SKU: 2508150759.
Category: Porselein.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 100 / 150
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #443

    Een Chinees personage van meerkleurig porselein.

    Personnage chinois en porcelaine polychrome.
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147
    Sitzendorf

    Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.

    Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #731

    Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #377

    Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.

    Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #707

    Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.

    Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #651

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.

    Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.
    Dim. ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #713

    Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.

    Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #338

    Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.

    Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.
    Estimate: € 280 / 320
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #437

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #687

    Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #603

    Een kind met een karper van meerkleurig Chinees porselein.

    Enfant tenant un carpe en porcelaine de Chine polychrome.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #161
    Volkstedt - Rudolstadt

    “De visite” & “Hofmakerij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt

    “La visite” et “La séduction”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    “Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.

    “Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.

    Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.

    Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #542

    “Abstract figuur” & “Abstracte compositie”. Twee etsen. Gesigneerd en beiden genummerd 7/7 buiten de plaat.

    “Figure abstraite” et “Composition abstraite”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées 7/7 hors planche.
    Dim. 19,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.

    Bague homme en or jaune 18 ct au cachet.
    Dim. 11,59 g
    Estimate: € 220 / 300
  • #371

    Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.

    Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #678

    Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.

    Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #417

    Schildersezel.

    Chevalet.
    Estimate: € 30 / 50
  • #471
    Val St. Lambert

    Twaalf glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Onderaan gemerkt.

    Douze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Marques sous les bases.
    Estimate: € 80 / 120
  • #644

    Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.

    Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.
    Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #751
    Salvador Dali
    Period: 1904-1989

    “Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

    “Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 1000 / 1250
  • #556

    Mahoniehouten ladenkastje met tien laden. Houten sleutelgaten. Twee kleine mouluurtjes ontbreken. Tijdperk Louis-Philippe.

    Chiffonnier en acajou à dix tiroirs. Serrures en bois tourné. Deux petites moulures manquent. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. H. 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #117
    Albert Brichart
    Period: 1892 - 1956

    “Straatwerker”. Een beeld van groengepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Travailleur de la route”. Statuette en bronze à patine verte. Signée.
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Georges Wilmaers

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #702

    Een bureau in art decostijl van imitatiefineer met twee laden.

    Bureau de style art déco en placage, ouvrant à deux tiroirs.
    Dim. l: 138 cm
    Estimate: € 400 / 450
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More