#7Märklin
Een lot goedernwagons voor spoortype HO, bestaande uit een koelwagen, een kiepwagen, een lage goederenwagon, een dieplader, een tankwagen van Esso, een containerwagon van Sealand en een Belgische koelwagen van Valio-Finland. De laatste vier in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#120
No longer availableOnline only -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#2DeAgostini
Drie modelauto’s op schaal 1:42, bestaande uit een Jaguar E-type, een BMW M1 en een Mercedes-Benz 500K. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#100
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50