#132Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Nederlandse spoorwegen, respecievelijk van BP, Shell en Bon.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#16
Een lot modelbouwtoebehoren, bestaande uit brugonderdelen, overwegen, seinen, schakelpaneeltjes, dioramatoebehoren, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 67.00 € -
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#107
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 35/50 -
#29Antex 2911 B
Een startersset met een tenderlocomotief met twee wagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 65/80 -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55 -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#37Märklin 4508 & 4509
Twee koelwagons en een bananenwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35 -
#123
Een verguld bronzen plafonnière en een smeedijzeren appliques met twee lichtpunten, beide versierd met kristallen pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm