#208“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
#196Een spiegeltje met eikenhouten kader en één lade.
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#132Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Bloemenmarkt - Lokeren”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 14/30.
#38Vintage cocktailshaker, kogelvormig.
Vintage cocktail shaker, spherical.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#16Een lot in verzilverd en verguld metaal bestaande uit 6 onderborden, 6 servetringen, 6 bestekleggers, een peper- en een zoutvat van International Prestige, alsook een mandje, 2 wijnfleshouders en een kader met verzilverd deel.
A lot in silver-plated and gilded metal consisting of 6 underplates, 6 napkin rings, 6 cutlery rests, a salt and pepper cellar by International Prestige, as well as a basket, 2 wine bottle holders, and a frame with a silver-plated part.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Een lot schilderspigmenten.
A lot of artists' pigments.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#216Een kleine massief eikenhouten salontafel.
#152“Romantisch tafereel”, een kleurenets, circa 1970, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 86/120.
"Romantic scene", a color etching, circa 1970, signed and numbered 86/120 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 10 / 20