Een uitgebreid lot wagons, schaal HO.
Märklin

A varied lot of HO scale model trains.
6
Estimate: 4050
Catalogue #6
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #142
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Vissersboot - Waasmunster”, een ets op papier, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. 4/100.

    "Fisherman's boat - Waasmunster", an etching on paper, signed, titled, and numbered outside the plate. 4/100.
    Online only
    Dim. 55 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #56

    Een lot van 9 koperen pannen, de grootste, Ø 28 cm van het merk Falk, 4 met Ø 16 cm, merkloos en 4 met Ø 14.5 cm gemerkt Copper Cook.

    A lot of 9 copper pans, the largest Ø 28 cm by Falk, 4 Ø 16 cm unbranded, and 4 Ø 14.5 cm marked Copper Cook.
    Online only
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.

    View of the village church, outsider art. Signed.
    Online only
    Dim. 40/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #36
    Charles Lemanceau
    Period: 1905 - 1980

    “Windhonden”, een groen geglazuurd keramisch beeld, art-deco, gesigneerd Lemanceau. Het hoofd van één hond is gelijmd.

    "Greyhounds," a green glazed ceramic sculpture, art-deco style, signed Lemanceau. The head of one dog is glued.
    Online only
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #164
    Josephine Van Looy
    Period: 1945 - ....

    “Aangedampt raamzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Van Looy.

    "Foggy window view", a painting, oil on canvas, signed J. Van Looy.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een lot in verzilverd en verguld metaal bestaande uit 6 onderborden, 6 servetringen, 6 bestekleggers, een peper- en een zoutvat van International Prestige, alsook een mandje, 2 wijnfleshouders en een kader met verzilverd deel.

    A lot in silver-plated and gilded metal consisting of 6 underplates, 6 napkin rings, 6 cutlery rests, a salt and pepper cellar by International Prestige, as well as a basket, 2 wine bottle holders, and a frame with a silver-plated part.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #149
    André Goezu

    “Faces”, een modern werk op papier, gemengde techniek, gesigneerd A. Goezu.

    “Faces”, a modern work on paper, mixed media, signed A. Goezu.
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #155
    Roger Hebbelinck

    Lot van 2 etsen, getekend R. Hebbelinck. Het Steen en een zicht op de kathedraal.

    Lot of 2 etchings, signed R Hebbelinck. One depicting a view of the cathedral.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #184

    Houten beeldje van een olifant met tanden en nagels uit been.

    Wooden figurine of an elephant with teeth and nails made of bone.
    Online only
    Dim. Hoogte 34, lengte cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #15

    Een gevarieerd lot bestaande uit een lampetkom met bijhorende beschadigde kan gemerkt Keramis, 2 witte terrines, een bierpul, een Hutschenreuther bord en een kleine terrine in de vorm van een haan.

    A varied lot consisting of a wash basin with matching damaged jug marked Keramis, 2 white tureens, a beer mug, a Hutschenreuther plate, and a small tureen in the shape of a rooster.
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #187

    Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.

    A set of speakers, Pioneer CS 990.
    Online only
    Dim. 65 x 33 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #108

    Een vintage speelgoed huis, 1969, Fisher-Price Play Family House. De figuren zijn niet origineel.

    A vintage toy house, 1969, Fisher-Price Play Family House. The figures are not original.
    Online only
    Dim. 23 x 39 x 23 cm
    Estimate: € 10 / 20

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00

Auction day: 28 April 2025 22:00