Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauszkommen en een terrine. Gemerkt.
Boch Frères

Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauskommen en een terrine. Gemerkt.

Un service complet au décor bleu Terre de fer, composé de 31 grandes assiettes, 12 petites assiettes, deux tazza, un bol de fruits, deux petits et un grand plat de service rond, un plat de service ovale, deux plats de légumes ovales, deux bols à sauce et une terrine. Marqués.
Online only
SKU: 1412200197.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #197
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.

    Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #99

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Lévrier . Un groupe de poterie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #58

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #90

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #235

    Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.

    Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #54

    Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #95

    Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146
    Colbert, Creil et Montereau

    Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un plat de service en faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #252

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

    Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #41

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Beaucoup de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30

Other lots in this auction

  • #62

    Negen diverse sculpturen van diverse materialen, overwegend trofeeën en herdenkingsstukken. Diverse letsels.

    Neuf sculptures diverses de divers matériaux, principalement des trophées et des pièces commémoratives. Diverses dégâts.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    “Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.

    “Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #129

    Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #35

    Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78
    Märklin 3308

    Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.

    Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 70 / 90
  • #254

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    Arteluce

    Zes aluminium wandlampen met gezandstraald glazen kappen. Model ‘Jill’, naar ontwerp van Perry King, Santiago Miranda & Gianluigi Arnaldi.

    Six appliques en aluminium avec abat-jour en verre sablé. Modèle Jill , conçu par Perry King, Santiago Miranda et Gianluigi Arnaldi.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 250 / 350
  • #17

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More