Similar lots by type
-
#537“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80 / 100 -
#613Een lot van zes verschillende Afrikaanse beelden.
Un lot de six statues africaines différentes.No longer availableDim. h: 18 - 48 cmEstimate: € 120 / 160 -
#243Een lot van vier houten heiligenbeelden, waarbij drie gepolychromeerd.
Un lot de quatre statues de saints en bois dont trois polychromes.No longer availableDim. h: 28 - 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#292“Meisje met wijnkruik”. Een kastanjehouten bas-reliëf. XIXe eeuw.
“Fille à la cruche à vin”. Bas-relief en bois de châtaignier. XIXème siècle.No longer availableDim. 46,5 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#431Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.
Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.No longer availableDim. h: 41 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#554Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50 / 70 -
#183Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#103Een gebeeldhouwd houten beeld van een man met snor. Mogelijk VIIe eeuws.
Une statue en bois sculpté d'un homme avec une moustache. Peut-être 7ème siècle.No longer availableDim. h: 50 cm (m.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#408Een Garudabeeld van gesculpteerd hout. Zuid-Azië.
Une statue de Garuda en bois sculpté. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#620Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#660Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Drie verschillende XIXe eeuwse speculaasplanken, waarbij één dubbelzijdige met Sinterklaas en Zwarte Piet. XIXe eeuw.
Trois planches à speculaas du XIXe siècle différentes, dont une recto-verso avec Sinterklaas et Zwarte Piet. XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 16; 36 x 11 & 38 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een Mariabeeldje, een paar wandreliëfs met een boerenkoppel, een cherubijntje en een klein blaasbalgje.
Un lot de bois sculpté, composé d'une statue de la Vierge Marie, de quelques reliefs muraux avec un couple de paysans, un chérubin et un petit soufflet.No longer availableDim. h: 24 - 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#178Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#583Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois sculpté.No longer availableDim. h: 26 & 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219V. De Vos“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#97Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#417Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableDim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#87“Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.
Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#239“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65 / 85 -
#267“Jezus sterft aan het kruis”. De twaalfde kruiswegstatie van gepolychromeerd plaaster. Enkele beschadigingen bovenaan.
Jésus meurt sur la croix. La douzième station de la croix en plâtre polychrome. Quelques dégâts au sommet.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242“Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#272“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240 / 280 -
#339Een lot grafische werken; allen gesigneerd buiten de plaat:- Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm)- Van Beurden - “Begijnhof”’ (22 x 18 cm)- Stokbroeckx - “Kempische hoeves”. 30/100 (11 x 13 cm)- Daniel Winkelman - “Portaal Lange Klarenstraat 22” 139/250. (24 x 21 cm)- André Goezu - “Vrouw met L’. 170/200. (20 x 14,5 cm)
Beaucoup d'œuvres graphiques; toutes signées hors de la plaque : - Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm) - Van Beurden - Begijnhof' (22 x 18 cm) - Stokbroeckx - Kempische hoeves 30/100 (11 x 13 cm) - Daniel Winkelman - Portaal Lange Klarenstraat 22 139/250 (24 x 21 cm) - André Goezu - Femme avec L' 170/200 (20 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#6Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#197Val Saint Lambert14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.
14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.No longer availableDim. h: 14,5 - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Twee etsen met zichten op de O.L.V-kathedraal te Antwerpen. Beide gesigneerd buiten de plaat, resp. Jean Batenburg en Louis Van Peteghem.
Deux eaux-fortes avec des vues de la cathédrale Notre-Dame d'Anvers. Toutes deux signées à l'extérieur de la planche, respectivement Jean Batenburg et Louis Van Peteghem.No longer availableDim. 46,5 x 50 & 45,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150 / 250

