#125Een Israelische mozaïek op houten paneel met afgebeeld een Menorah en opschrift “Israel”.
#124Edward William WyonPeriod: 1811 - 1885“Oberon & Titiana”. Een uit komposiet gegoten plaquette met vergulde kader. Onderaan gesigneerd “E W. Wyon Dest & Sculp 1st Jan 1848”. Een medaillon met Cupido is op de achterzijde ingewerkt.
“Oberon & Titiana”. A composite moulded plaque with gilded frame. Signed on the bottom "E W. Wyon Dest & Sculp 1st Jan 1848". A medallion with Cupid is incorporated on the back.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 29cmEstimate: € 35 / 45 -
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
A mirror with gilded wooden frame. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60
#159Een verweerde spiegel in vergulde kader.
#76Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel in the spirit of Chagall. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#146Jef Codron“Brussels begijnhof.” Kleurenets genummerd 233/350. Gesigneerd buiten de plaat.
#142Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#33Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
A lot of four lithographs from the XIXth century depicting Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#1L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
A lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#110Julien SeverinEen lot van drie etsen: “Dorpszicht”, “Zaal Akos, Sint-Niklaasplaats Antwerpen.” & “Akkerlandschap.” gesigneerd buiten de plaat.
#58“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#78Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#112Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#40“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
"Abstract". A reproduction after a work by Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35 / 45