Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd.
Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd.

Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd).

Un télescope marin extensible en laiton avec garniture en cuir. (Cuir endommagé).
Dim. l: 50 cm
SKU: 0202210021.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #71

    Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.

    Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #637

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    “Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.

    Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695

    23 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.

    23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.
    No longer available
    Dim. ca 400 g brut.
    Estimate: € 100 / 130
  • #42

    “Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.

    Vittelloise . Une plaque publicitaire émaillée. Vers 1960.
    No longer available
    Dim. 49 x 99 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.

    Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 70
  • #586

    Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.

    Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 103 & 106 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #52

    Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.

    Un triptyque avec des reproductions de l'Adoration des Mages.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #473

    Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.

    Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #642
    Ciboure

    Een vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    “Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.

    Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More