Een uitzonderlijk grote vintage lampvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
Val Saint Lambert

Een uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.
Dim. h 76 cm
SKU: 2904250327.
Categories: Design/vintage, Kristal, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 150 / 200

Other lots by Val Saint Lambert

  • #39
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, paars in de massa gekleurd. Niet gemerkt.

    Chalice-shaped vase, colored purple in the mass. Unmarked.
    Dim. Hooghte 21, Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #7
    Val Saint Lambert

    Urnvormige kleurloze vaas, in Val Saint Lambert kristal. Gemerkt.

    Urn-shaped colorless vase, in Val Saint Lambert crystal. Marked.
    Dim. Hooghte 24, Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.

    Chalice-shaped vase, transparent cut and purple doubled. Val Saint Lambert crystal. With label. Small chipping on 1 pane and at lower edge.
    Dim. Hoogte 24, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67
    Val Saint Lambert

    Geslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.

    Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.
    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57
    Val Saint Lambert

    Grote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.

    Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.
    Dim. Hoogte 30.5, Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #51
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt. Schilferschade aan de rand en onderaan.

    A crystal vase with twisted ribs, colored green throughout the mass. Marked at the bottom. Flake damage at the rim and bottom.
    Dim. Hoogte 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.
    Dim. Hoogte 30, Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Val Saint Lambert

    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00