Other lots by Koninklijke Goedewaagen, Gouda
#135Cérmique Montoise
Drie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. h: 17, 21 & 23 cm -
#145Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 12 - 29 cm -
#128Regina, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 37 cm -
#126Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20 - 32 cm -
#129Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cm -
#142Ivora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#133Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#134Céramique Montoise
Een bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cm -
#139Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cm -
#140Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 40 cm -
#141Royal Zuid-Holland
Een sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 36 cm -
#131
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 € -
#143
Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13 & 15 cm -
#130
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#124Koninklijke Goedawaagen
Een lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#122Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#137
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#121Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen van Gouds plateel met meerkleurige decors ‘Costa’ & ‘Nadro’. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 & 31 cm -
#136Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12 - 27 cm -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#144Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 21 cm -
#138Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 17 - 29 cm -
#120Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#132Céramique Montoise
Drie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 26 & 33 cm
#47Dubois, Bouffioulx
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 47 cm -
#11Inca, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#53Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds glansplateel met meerkleurig bloemendecor no. 280. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1954(?).
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 33 cm -
#8Regina, Gouda
Een klein kannetje van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘MDB’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#58Ivora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Mat-35’, bestaande uit een asbak en een luciferhouder op ronde schotel en een vaas. Onderaan gemerkt en gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 10 - 30 cm, h: 25 cm -
#97Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een theepot, zes kleine schaaltjes, een vaas met reliëfdecor van sinaasappels, een vaasje in de stijl van Limoges, een plat siervaasje en een schenkkan. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14 - 22 cm -
#18Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Roasaria’, bestaande uit een kruik met stop en een bolle pot op drie pootjes. Beide gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 & 13 cm -
#88Céramique de Bruxelles
Twee verschillende vintage lampenvoeten vaan aardewerk met rood en zwart glazuur. Opnieuw te monteren op elektriciteit. Onderaan gemerkt. De bolvormige met haarscheur in de voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 17 cm -
#78Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949
Twee vazen en een lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van reigers in bloesems door Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 & 33 cm -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op dienblaadje en een dubbele asbak met deksel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Deksel van het tweede met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 29 & 25 cm -
#29Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#93Regina, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 38 cm